Бaтькu ш0koвaнi! Пpuхoвaнa kaмeрa зняла, що вuтвoряє з дiтьмu moлoдa лikaр-cтoмaт0лoг

Про те, що відбувається у застінках стоматологічного кабінету у соцмережі  розповіла рівнянка Вікторія Мамотюк.

“Мама дівчинки із відео була однією з тих, хто захищав публічно лікарку. Вона не знала, що постраждала і її дитина пів року тому. Та коли побачила відео і впізнала на ній свою дитину, була шокована. Жінка каже, що до останнього не могла повірити своїм очам, адже лікарка знала про інвалідність трирічної дівчинки та хворобу серця. Сьогодні вона пише заяву до поліції”, – написала Вікторія.

За її словами, хлопчика з відео знайти не вдалося, а один з адвокатів Рівного уже розпочав роботу із трьома потерпілими від дій лікарки сім’ями.

У стоматологічній клініці, де працює Інна К* коментувати дії своєї працівникі відмовилися.

“Ми не коментуємо цієї ситуації”, – відповіли ТСН.ua у медзакладі.

У пресслужбі Нацполіції Рівненської області ТСН.ua інформацію з приводу заяви на лікарку з боку батьків підтвердили.

“Мама постраждалої дитини написала заяву до поліції. У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 140 ч.2 ККУ (Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього)”, – розповіла ТСН.ua речниця Нацполіції Рівненської області Катерина Загорська.
Нагадаємо, що у селі Велика Бузова Полтавської області вихователька довела дитину до сліз перед прогулянкою. А все тому, що хлопчик у 3 роки не вміє сам вдягатися.

Шарпала і била по голові. У Львівській області вчителька української мови і літератури, заступниця директора з виховної роботи, стусанами виховувала 6-класника при всьому класові. Інцидент стався на перерві в школі села Потелич Жовківського району. Конфлікт зафільмував хтось з однокласників і згодом виклав у соцмережу. Дізнавшись про непедагогічний учинок, у районному відділі освіти рекомендували директорці звільнити педагогиню, але вчителька вже написала заяву за власним бажанням.  

Вікторія Мамотюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *