Посидіть ще трохи ще в черзі, у нас зараз свої люди пройдуть і там буде видно

Довелось недавно піти з дочкою в поліклініку на огляд. Прийшли, сидимо в черзі, поруч дві мами з немовлятами.

Звідки не візьмись, з’являється жінка в білому халаті (не зрозуміла хто це лікар або медсестра, тому що не встигла прочитати на бейджі), з місячною дитиною на руках, поруч з нею йде мабуть мама дитини і дочка жінки в халаті (що вона її дочка зрозуміла з розмови між ними). І направляються прямо без черги в кабінет (в той же куди і ми).

Я намагаюся хоч якось закликати їх до совісті, кажу: «Жінки, тут чергу люди всі займають». Природно, отримую їх ігнор в мою сторону. Інші матусі так і залишилися сидіти з обуренням в очах, але мовчки.

Я відкриваю двері кабінету і продовжую обурюватися, звідти виходить медсестра і каже мені: «Дівчина, не треба обурюватися, ну і що, що вони зайшли, вони всі свої» – і посміхається.

Mgid

Далі я все-таки вирішила дочекатися жінку в халаті з кабінету, щоб подивитися по бейдж її прізвище, посаду, а вже після цього піти до завідуючої, але відвідала і така думка «Не спійманий – не злодій». Не чекаючи їх виходу з кабінету, я пішла прямо до завідуючої поліклініки, пояснила їй ситуацію, природно обурюючись поведінкою її співробітника (я знаю, що медперсонал без черги, але це якщо огляд проходить він сам, а не проводить своїх родичів і друзів).

Завідуюча, відразу сказала, що розбереться і така поведінка не прийнятна. При мені набрала по телефону медсестру з цього кабінету, запитала, що це за медпрацівник зараз до них зайшов в кабінет. Дізнавшись прізвище попросила передати, щоб та зайшла до неї в кабінет і без черги медперсонал не брати. Також я сказала завідуючій і про медсестру, яка натякнула мені, що всі «свої».

Вже вийшовши, то побачила, що ця медсестра і жінка в білому халаті зайшли до завідуючої. Коли вони вийшли медсестра проходячи повз мене мало не випалила в мені дірку, своїм грізним поглядом. Чесно кажучи, я не очікувала, що мій візит до завідуючої буде хоч крапельку плідним, можливо після цієї ситуації хоч трохи, наш медперсонал сховає свою нахабність. Так що, якщо вас щось не влаштовує в держ. установах не мовчіть, а відстоюйте свої права і права ваших дітей.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *