7 пророцтв монаха Авеля, за які він поплатився. Так ось чого завжди боялась Росія!Причина розкрита…

7 пророцтв тайновидця Авеля, багато літературознавців інтерпритують минулі сказання на сьогоднішній лад.

Він був пророком, який передбачив головні події XIX і XX століть. Передбачив провидець Авель і загибель дому Романових.

Про Павла I

Під час царювання Катерини II жив в Соловецькому монастирі чернець-провидець, звали його Авель. Почав Авель пророкувати про смерть імператриці. Біля стін, навіть у монастирських, є вуха – за свої передбачення Авель був укладений до Шліссельбурзької фортеці “під найміцніший караул”. Після смерті Катерини, яка померла в точній відповідності з пророцтвом Авеля, монах був амністований самим Павлом I. Імператор побажав зустрітися зі старцем і вислухати від нього нові прогнози. Авель в подробицях розписав смерть імператора, а заодно і незавидне майбутнє династії Романових.
“Коротко буде царювання твоє, і бачу я, грішний, лютий кінець твій. На Софронія Єрусалимського від невірних слуг мученицьку кончину приймаєш, в опочивальні своєї додушено будеш лиходіями, яких грієш ти на царственої грудях своїх. У Страсну Суботу погребе тебе … Вони ж, лиходії оці, прагнучи виправдати свій великий гріх царевбивства, виголосять тебе божевільним, ганьбитимуть добру пам’ять твою … Але народ російський правдивої душею своєю зрозуміє і оцінить тебе і до гробу твоєї понесе скорботи свої, просячи твого заступництва і пом’якшення серд ц неправедних і жорстоких. Число років твоїх подібно рахунку бук “. (Пророцтва ченця Авеля)

Передбачення про те, що російський народ оцінить Павла I поки не збулося. Якби сьогодні провели опитування про ставлення росіян до минулих самодержцям, то Павло напевно був би одним з аутсайдерів.

Про Олександра I

Авель був зі світом відпущений в Невський монастир, для нового постригу в ченці. Саме там, при другому постригу, він і отримав ім’я Авель. Але не сиділося пророку в столичній обителі. Уже через рік після розмови з Павлом він з’являється в Москві, де за гроші дає передбачення місцевим аристократам і багатим купцям. Заробивши грошей, чернець відправляється до Валаамського монастиря. Але і там Авеля не живе спокійно: він знову береться за перо і пише книги пророцтв, де і розкриває швидку кончину імператора. Авеля в кайданах привозять в Санкт-Петербург і закривають в Петропавлівській фортеці – «за обурення душевного спокою його величності» Відразу ж після смерті Павла I Авеля знову звільняють з в’язниці. Визволителем на цей раз стає Олександр I. Новий імператор попереджувально відсилає ченця в Соловецький монастир, без права покидати стіни обителі. Там Авель пише ще одну книгу, в якій пророкує взяття Москви Наполеоном в 1812 році і спалення міста. Передбачення доходить до царя, і той наказує втихомирити уяву Авеля в Соловецької в’язниці.

“Француз Москву при ньому спалить, а Він Париж у нього забере і Благословенний назветься. Але не під силу стане Йому скорботу таємну, і тяжкий здасться Йому вінець Царськго Подвигу служіння Царського замінить. Він подвигом посту і молитви. Праведний буде Він в очах Божих: білим ченцем в світу буде. Бачив я над землею Російською зірку великого угодника Божого. Горить вона, розгорається. Подвижник цього і втілить всю долю Александрову … “. (Пророцтва ченця Авеля)

За легендою, Олександр I НЕ помер в Таганрозі, а звернувся до старця Федора Кузьмича і пішов мандрувати по Русі.

Про Миколу I

Коли в 1812 році російська армія здає Москву французам, і Білокам’яну, як і передбачав монах, мало не згорає дотла, вражений Олександр I наказує: «Авеля з Соловецького монастиря випустити, дати йому паспорт в усі російські міста і монастирі, забезпечити грошима і одягом ». Опинившись на волі, Авель вирішив більше не нервувати царську сім’ю, а відправився в подорож по Святих місцях: побував на Афоні, Єрусалимі, Константинополі. Потім він поселяється в Троїце-Сергієвій Лаврі. Якийсь час поводиться тихо, поки, вже після воцаріння Миколи I, його знову НЕ прориває. Новий імператор церемонитися не любив, тому «для смирення» відправив ченця в ув’язнення в Суздальський Спасо-Ефимовский монастир, де в 1841 році Авель і преставився до Господа.

“Початок же правління сина Твого Миколи бійки, бунти вольтерьянский зачне. Це буде насіння злотворная, насіння згубне для Росії. Якби не благодать Божа, Росію покриває, то … Років через сто приблизно після того збідніє Будинок Пресвятої Богородиці, в мерзоту запустіння Держава Російська звернеться “(Пророцтва ченця Авеля)

Про Олександра II

Після смерті Авеля його ім’я не було забуте. До кінця XIX століття виник навіть якийсь культ серед інтелектуалів: вони хотіли зробити ченця Авеля російським Нострадамусом. Бог уберіг – лист, який Авель дав Павлу I “чекав свого часу” в Гатчинському палаці. За заповітом імператора, його повинні були розкрити через 100 років після смерті Павла.

“Онук твій, Олександр Другий, Царем-Визволителем преднареченний. Твій задум виконає – селян звільнить, а потім турків поб’є і слов’ян теж свободу дасть від ярма невірного. Чи не пробачать жиди йому великих діянь, полювання на нього почнуть, вб’ють серед дня ясного, в столиці вірнопідданий отщепенскі

Про Миколу II

Прочитане змусило Миколи II серйозно задуматися … «Миколі Другому – святому царю, Іову багатостраждальному подібного. Матиме розум Христов, довготерпіння і чистоту голубину. Про нього свідчить Писання: псалми 90,10 і 20 відкрили мені всю долю його. На вінок терновий змінить він вінець царський, відданий буде народом своїм, як колись Син Божий. Визволитель буде, спокутує собою народ свій – безкровної жертви подібно. Війна буде, велика війна, світова. По повітрю люди, як птахи, літати будуть, під водою, як риби, плавати, сіркою смердючою один одного винищувати почнуть. Напередодні перемоги звалиться престол царський. Зрада ж буде рости і множитися. І відданий буде правнук твій багато потомство твоє убілю одяг кров’ю агнця такожде, мужик з сокирою візьме в божевіллі влада, а й сам після плакати. Настане воістину страту єгипетська “. (Пророцтва ченця Авеля)

Про нову смуту

Можливо, знання долі пояснює багато в поведінці Миколи II в останні роки. Його смирення перед власною долею, параліч волі, політичну апатію. Імператор бачив свою голгофу і сходив на неї. А долю його, як і попередніх йому царів, передбачив монах Авель. “Кров і сльози напоять сиру землю. Криваві ріки потечуть. Брат на брата повстане. І паки: вогонь, меч, навала чужинців і ворог внутрішній влада безбожна, буде жид скорпіоном бичувати землю руську, грабувати святині її, закривати церкви Божі, стратити кращих людей росіян. Це є потурання Боже, гнів Господній за зречення Фроссей від свого богопомазаників. А то ли еще будет! Ангел Господній виливає нові чаші лих, щоб люди в розум прийшли. Дві війни одна гірше іншої будуть. Новий Батий На Заході підніме руку. Народ проміж нього і полум’я. Але від лиця землі не понищиться, яко тяжіє йому молитва замучених царя “. (Пророцтва ченця Авеля).

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *