Дізнайся свою долю: Ворожіння на День святого Валентина

об зазирнути у своє майбутнє і дізнатися більше про свою долю – можна проводити у день всіх закоханих прості ритуали. Як правильно поворожити на День святого Валентина, щоб більше дізнатися про судженого, – передають Патріоти України з посиланням на Styler.

  • Ворожіння з сірниками

Візьміть два сірники, запаліть їх і тримайте в руках один навпроти одного. Думайте про коханого. Коли сірники догорять, уважно подивіться на них. Сірники розвернулися один до одного – стосункам ніщо не загрожує. Якщо у різні сторони – скоріше всього, міцного кохання між вами немає.

  • Намалюйте серце

Візьміть аркуш паперу в клітинку і намалюйте на ньому серце, думаючи про свого коханого. Порахуйте, скільки цілих клітин всередині серця. Парне – любов сильна і міцна. Непарне і ділиться на три – ваш обранець охолов до вас. Непарне і ділиться на п’ять – він вам зраджує. Непарне і не ділиться ні на три, ні на п’ять – ви йому дуже подобаєтеся.

  • Фотографія і каблучка

Візьміть фотографію коханого і свою каблучку. Просуньте в каблучку нитку, фото поставте перед собою, думайте про коханого, тримаючи каблучку перед знімком. Каблучка обертається по колу – ви одружитеся; гойдається, як маятник, з боку в бік, то ваша доля, швидше за все, буде пов’язана з іншим. Каблучка нерухома – швидкого весілля не буде.

  • Шампанське і пористий шоколад

Візьміть келих, наповнений напоєм, і киньте туди шматочок шоколадки. Якщо він закувиркався, то в найближчому майбутньому на вас чекає бурхливий секс. Якщо опустився на дно – спокійний плин життя. Якщо плаває на поверхні – чекайте любовну пригоду, яка може перерости в щось більше.

  • Ворожіння з допомогою яблука

Задумайте імена чоловіків, до яких ви відчуваєте інтерес, візьміть велике красиве яблуко. Тримайте його за черешок, розкручуйте, промовляючи задумані імена. На якому імені яблуко відірветься від черешка, так і зватимуть вашого судженого.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *