Поразка за поразкою! Армія РФ небоєздатна – шансів немає. Перемога за нами. Слава ЗСУ!

Зараз ворог намагається зібрати військовий резерв звідусіль. Однак навіть саме їхнє керівництво не знає точної кількості боєздатних людей

Те, що було “найкращим”, вони вже “кинули”. Про це розповів Михайло Макарук – речник волонтерської організації InformNapalm – в ефірі 24 каналу.

Він навіть навів наочний приклад, наскільки “могутня друга армія світу”, що жодні резервісти їм не допоможуть.

Одна з найкрутіших бригад спецназу Росії, міста Ульяновськ, 5 днів штурмувала нещасний елеватор з бійцями тероборони, зрештою не змогла його взяти та пішла, – розповів Макарук дані з власних джерел.

Ба більше, як він зазначив, росіяни навіть зараз набирають воювати колишніх пенсіонерів, всіх тих, кого списали за станом здоров’я.

“Вони вже “кинули” все, що могли. Якщо вони вже відправляють строковиків, і усіх, кого можуть, то ситуація скрутна”, – додав він.

Нагадаємо, російська влада почала проводити мобілізацію для збільшення кількості строковиків. Їх хочуть відправити на війну проти народу України вже у квітні.

Відповідне рішення ухвалило міністерство оборони Росії. Це підтверджує документ, який оприлюднили в мережі 26 березня. Це вже почали називати використанням додаткового “гарматного м’яса”.

У наказі міністерства вказано, що мобілізація необхідна для забезпечення “готовності військових формувань”, які воюють в Україні. Тобто непідготовлених призовників почнуть масово посилати на загибель в чужій країні. Молодих хлопців для служби збирають у трьох областях країни-агресора:

Курській;
Брянській;
Білгородській.

Тобто обрали регіони, які межують з територією нашої держави. Щодо цього досить різко висловився радник голови МВС України Антон Геращенко.

На війну в Україну Росія відправляє “м’ясо” 2004 року народження. Це повний провал бліцкригу та перехід на сталінський формат ведення війни – закидання “м’ясом” недосвідчених призовників,
– написав Геращенко у телеграмі.

Перекидати юних призовників на так звану “військову операцію” будуть уже з 11 квітня. Слід зауважити, що представники влади України казали, що таке невдовзі буде відбуватися. Проте рупори Кремля переконували, що це неможливо, а також називали ці заяви “пропагандою”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *