В ці хвилини! Медведчук збілів – просто в суді. Кінець – це сталось. Виходу більше немає – прорив!

В ці хвилини! Медведчук збілів – просто в суді. Кінець – це сталось. Виходу більше немає – прорив!

Верховний Суд відмовився відкривати провадження у справі про скасування указу президента Володимира Зеленського щодо введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про санкції проти інформаційних телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK.https://www.youtube.com/embed/xi2kW-kaDWk?feature=oembed

Про це йдеться в повідомленні пресслужби суду на сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Постановою у справі № 9901/23/21 відмовлено у відкритті провадження за позовом громадянина про визнання протиправним і скасування указу. Суд зазначив, що фактично зміст позовної заяви свідчить про те, що вона подана в інтересах і на захист прав інших осіб – юридичних осіб, які, за твердженнями позивача, є власниками телеканалів”, – говориться в ньому.

Згідно з повідомленням, Касаційний суд в складі Верховного Суду виніс постанову також у справі № 9901/22/21.

Постановою у цій справі позовну заяву громадянина залишено без руху.

Позивачу був встановлений термін для усунення недоліків.

“Рішення мотивоване тим, що позивач не навів обґрунтування про порушення оскаржуваних указом прав, свобод та інтересів, для захисту яких він звернувся до суду. Крім того, позивач не конкретизував підстав для залучення РНБО, ТОВ “Новости 24 години”, ТОВ “Телерадіокомпанія “112 ТВ”, ТОВ “Нові комунікації” до участі в справі у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача”, – додано в повідомленні

В свою чергу, замість трьох заблокованих телеканалів, так званого “пулу Медведчука” планується створити один.

У мережу потрапив документ, який нібито керівництво холдингу “Новини”, куди входять телеканали Тараса Козака “112 Україна”, “NewsOne” і “ZIK”, відправило своїм співробітникам. У ньому йдеться про створення незабаром нового телеканалу на базі цих трьох, лист опублікувало видання Vesti.

“Повторюся, що зараз ми маємо намір створити новий телеканал з усіма вами в якості його засновників. Це означає, що вже на наступному тижні буде створена нова компанія, заснована членами колективу телеканалів “112 Україна”, “NewsOne” і “ZIK”. Засновниками нового телеканалу в рівних частках можуть стати всі без винятку працівники незаконно закритих каналів, які виявлять таке бажання”, – говориться в повідомленні.

Тільки от влада і українці не дадуть цього зробити. І новий канал їм відкрити наврядчи вдастся. Занадто довго вони брехали – пишуть користувачі соціальних мереж.

Нагадаємо, 2 лютого президент України Володимир Зеленський ввів санкції на 5 років проти соратника Медведчука Тараса Козака та його компаній, які володіють телеканалами “ZIK”, “112 Україна” і “NewsOne”. Мовлення телеканалів вже припинено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

google.com, pub-1916808870369681, DIRECT, f08c47fec0942fa0