Матіос в wоці! Він nомер – тlло знайшлuи в лісі. Пр0сто nісля Новоrо року – дружuна не м0же прuйти до тями…

Тіло прокурора офісу Генерального прокурора Євгена Котенка знайшли 1 січня в районі с.Берч у Чернігівській області, попередньою причиною смерті названо переохолодження, повідомило видання “Українська правда”.

“Вдень 1 січня охоронець елітного готельного комплексу в с.Берч на Чернігівщині зателефонував до поліції і повідомив, що знайшов на вулиці тіло прокурора Євгена Котенка”, – йдеться в повідомленні на сайті видання в суботу ввечері з посиланням на співрозмовника в правоохоронних органах.

Зазначається, що начальника відділу звернень громадян офісу Генерального прокурора Котенка було знайдено за 500 метрів від еко-готелю “Бреч”.

“За попередньою інформацією, прокурор святкував Новий рік у “Берчі” разом зі своєю дружиною Юлією, і близько 02.00 з невідомих причин пішов у ліс, де пробув орієнтовно до 05.00″, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією джерел УП, камера відеоспостереження одного з прилеглих будинків зафіксувала, як прокурор вийшов з лісу, зупинився і зняв із себе одяг. Попередньою причиною смерті називають переохолодження.

Крім того, джерело видання в правоохоронних органах додає, що під час огляду тіла видимих тілесних ушкоджень фахівці не виявили, також не знайшли і слідів боротьби на місці смерті.
Котенко раніше працював старшим помічником військового прокурора Анатолія Матіоса.

Дружина померлого, Юлія Котенко, також є співробітницею офісу Генерального прокурора. Вона працює головним спеціалістом відділу роботи з кадрами в ОГП.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *