Ви навіть не підозрювали про таке: Стало відомо приголомшливу таємницю молитви “Отче Наш”. Уся сила послання в…

Ось в чому головна таємниця молитви “Отче наш”- сила послання, передає Корупція.Інфо
Молитва Отче Наш – Аравійська мова

Популярне: Хто може стати наступним президентом? Ви будете шоковані побачивши це…
Молитва Отче наш — це не просто головні слова для будь-якого християнина. У цих рядках міститься таємний сенс, розуміння самого Бога і всього, що нас оточує. З текстом цієї молитви пов’язано багато цікавих фактів і навіть таємниць, які дано осягнути тільки справжньому віруючому.
Історія молитви «Отче наш» — це єдина молитва, яку дарував нам сам Господь. Вважається, що вона була дана людству Христом, а не була написана священнослужителями, і саме в цьому полягає її велика сила. Текст самої молитви звучить так:
Отче наш, сущий на небесах!нехай святиться ім’я Твоє;
нехай прийде Царство Твоє;нехай буде воля Твоя як на небі так, і на землі;
хліб наш насущний дай нам на цей день;і прости нам борги наші, як і ми прощаємо боржникам нашим;і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є Царство і сила і слава навіки. Амінь.
Ці слова відображають всі людські потреби, сподівання і прагнення до спасіння душі. Зміст і таємниця цієї молитви полягає в тому, що вона є універсальним божим словом, яке можна використовувати як для благословення свого шляху, так і для захисту від нечисті, від хвороби і від будь-якої біди.
Історії спасіння. Багато християнських діячів кажуть, що читання «Отче наш» в найстрашніші моменти життя здатне допомогти уникнути жахливої долі. Головна таємниця цієї молитви полягає в її силі. Бог рятував багатьох людей які читали«Отче наш» знаходячись в смертельній небезпеці. Безвихідні ситуації, які ставлять нас перед обличчям смерті — це найкращий момент для виголошення могутніх рядків. Один з ветеранів Великої Вітчизняної Війни, на ім’я Олександр, писав лист своїй дружині, що їй не дійшов. Мабуть лист було втрачено, оскільки йог знайшли в одному з місць дислокації військ. У ньому чоловік розказав історія про те, що був оточений у 1944 році німцями і чекав своєї загибелі від рук ворога.

«Я з пораненою ногою лежав у хаті, почув стукіт кроків і німецьку говірку. Я зрозумів, що зараз помру. Наші були близько, але розраховувати на них було просто смішно. Я не міг ворухнутися — не тільки тому, що був поранений, але і тому, що опинився в глухому куті. Нічого не залишалося, крім як молитися. Я готувався до смерті від руки супротивника. Вони побачили мене — я злякався, але не перестав читати молитву. У німця не виявилося патронів — він почав про щось швидко говорити зі своїми, але щось пішло не так. Вони різко кинулися бігти, кинувши мені під ноги гранату так, щоб я не зміг дотягнутися до неї. Коли я прочитав останню сходинку молитви, то зрозумів, що граната не розірвалася».
Таких історій світ знає чимало. Молитва рятувала людей, які зустрічали в лісі вовків — вони розверталися і йшли геть. Молитва ставила на праведний шлях злодіїв і розбійників, які повертали вкрадені речі, докладаючи записки про покаяння і про те, що їх напоумив на це Бог. Цей священний текст врятує від холоду, вогню, вітру і від будь-якої напасті, яка може загрожувати життю. Але головна таємниця цієї молитви пізнається не тільки в біді. Читайте «Отче наш» кожен день — і це наповнить ваше життя світлом і добром. Дякуйте Богові цією молитвою про те, що ви живі, і ви завжди будете здорові і щасливі.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *