Син виживає мене з квартири.Порадьте,що мені робити…

Багато читала тут історій про відносини свекрухи і невістки, але думала, що мене це не торкнеться. Характер у мене тихий, конфліктувати ні з ким не можу. Ніколи у мене не було сварок або невдоволення і на роботі. Але моє життя змінилося після одруження єдиного сина.

Квартира у нас трикімнатна, чоловік помер десять років тому, і я погодилася, щоб молоді жили зі мною. Думала, що я вже зможу порозумітися з невісткою. Спочатку так і було, Юля вела себе тихо, про все питала, радилася, допомагала. Але я бачила, що вона робить це нібито не від душі, а в разі потреби, тому намагалася більше перебувати в своїй кімнаті, щоб їх не утрудняти.

Син був задоволений, що ми подружилися (як він вважав) і хоча я була проти, щоб він відкладені на покупку для його квартири гроші витратив на покупку машини, він все ж мене переконав. На цьому наполягала і невістка, яка на той час же була вагітна і син не зміг їй відмовити. Ще мені не подобалося,  що довелося взяти невеликий кредит. Коли народився внук, кредит не тільки не вдалося погасити, але ще і знову влізти в нові борги, тому що невістка хотіла найдорожчу коляску, накупила багато дитячих речей, які дитині і не потрібні, деякі так і залишилися не розпакованими. Я зрозуміла, що зауваження робити я не можу, тому мовчала

Mgid

Конфлікт почався, коли невістка віддала онука в 2,5 року в дитячий садок, при тому, що на роботу виходити не збиралася, сказавши, що трохи відпочине, приведе фігуру в порядок. Записалася на фітнес. Я була проти і невістка в перший раз мені наговорила грубощів. Тиждень тому онук вранці прокинувся з температурою, але невістка замість того, щоб викликати лікаря, почала збирати його в садок, тому що їй на 11 годину на тренування, а потім на манікюр. Я почала заперечувати, вона сказала, що я втручаюся не в свої справи, а син її підтримав, сказавши, що дитина поїде на машині, а там буде в приміщенні, так і температура не така вже й велика, всього 37. Я запропонувала сама  з ним посидіти, і вже хотіла дзвонити на роботу, відпроситися, але невістка пішла на принцип, одягла онука і повезли його в сад. Не треба й говорити, що дитина захворіла і вихователі подзвонили, щоб його забрали відразу після сну.

Зараз невістка зі мною не розмовляє, син переживає, але нічого їй не говорить. Зате запропонував мені купити кімнату в комуналці, продавши для цього машину. Ще й каже, як мені там буде добре і спокійно. Ніколи не думала, що син так швидко відмовиться від матері. Не знаю що робити. Зі своєї квартири йти не хочу, але і з ними жити важко.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *