“Тепер мені втрaчaти нічого, я поmеpлa разом з ними ” : Жінка, яка втратuла чоловіkа і єдину доньку, звернулася до матері мaжoрa-вuнyвaтця в ДТП


“21 жовтня я померла разом з ними”, – жінка, яка втратила чоловіка і дитину, звернулася до матері мажора-винуватця в ДТП Вчора близько 50 пожежних і друзів загиблих прийшли підтримати її в суді. Нагадаємо, 21.10.20 через п’яного мажора в аварії на окружній загинули батько з дочкою. Відео: Суспільне Харків

В аварії загинув полковник ДСНС і його дочка. Поліція попередньо встановила, що молоді люди в другому автомобілі були п’яні.

21 жовтня за мостом біля Екопарку (перехрестя Білгородського шосе і Окружної дороги) сталася дорожньо-транспортна пригода. Toyota Land Cruiser врізався в Daewoo Lanos. Про це повідомили очевидці в соцмережах.

Як повідомили очевидці в соцмережах, раніше водія Toyota Land Cruiser притягували до кримінальної відповідальності за керування автомобілем в нетверезому стані.

“Мажори на Toyota Land Cruiser влетіли в Ланос. В Ланосі загинули полковник МНС з дружиною. У крузаку ніхто не постраждав. Раніше водій Тойоти притягувався по 130, на місці батько — колишній даішник, намагається зам’яти справу”, — повідомили в соцмережах.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *