0це так: Тисячі росіян терміново покидають Україну. Путіна сьогодні розлютило рішення 3еленського

Росіяни не потрапили до списку корінних народів України

Володимир Путін назвав “потворним” проєкт закону про корінні народи України, поданий до Верховної Ради президентом Володимиром Зеленським.

Російського лідера обурило, що у переліку корінних народів, який міститься у першій статті документу, немає росіян.

Загалом у цьому списку фігурують три народи – кримські татари, кримчаки та караїми. Власне у проєкті закону чітко вказано, що мова йде про корінні народи, які сформувались на території Кримського півострова.

Цього тижня із засудженням документа виступила російська Держдума. В ухваленій нею заяві проєкт Зеленського назвали “образою історичної пам’яті, новою спробою вбити клин між українським, російським та іншими корінними народами України”.

З приводу ініціативи українського президента розлого висловився Володимир Путін.

Положення цього проєкту нагадали російському лідеру “теорію і практику нацистської Німеччини”, а його реалізацію він назвав потужним ударом по російському народу загалом.

“Це призведе до того, що сотні тисяч, а можливо, навіть мільйони будуть змушені або виїхати, не воліючи бути людьми другого сорту, або почнуть себе переписувати якось по-іншому”, – заявив Володимир Путін.

В Україні з оцінками російського президента не погоджуються і обіцяють, що закон набуде чинності ще до кінця літа.Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *