Найнапруженіші напрямки – Маріуполь та Миколаїв, але ворог у шоці від можливостей ЗСУ та отримує «по зубах», – Данілов

Найбільш напруженою ситуація через вторгнення російських окупантів на територію України залишається у Маріуполі та Миколаєві. Однак українські військовослужбовці дають ворогові потужну відсіч.

Про це сказав секретар РНБО України Олексій Данілов у п’ятницю, 4 березня під час телемарафону. За його словами, ворог в шоці від можливостей Збройних сил України, він отримує «по зубах».

Також Данілов зазначив, що інформаційна операція в Херсоні зазнала поразки. Крім того, за його словами, Росія планує залучити сили ОДКБ для вторгнення в Україну. «Зараз у Путіна велике бажання залучити ОДКБ – киргизів, узбеків та інші народності. Якщо ми це побачимо, це буде неприпустимо», – сказав секретар РНБО.

Він також зазначив, що за вісім днів війни, яку Росія розпочала на території української держави, поранення отримали 840 українських дітей, а українці своїми життями закривають небо.

Данілов також повідомив, що нині немає загрози вторгнення в Україну білоруських військ, але ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій.

«На сьогодні ми бачимо, що цього нема, і ми б дуже не хотіли, щоб це сталося (вторгнення білоруських військ в Україну – ред.). Але навіть якщо це станеться, то наші військові будуть готові до такого розвитку подій», – зазначив він.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *