Росія відправить в Україну 1000 найманців через падіння бойового духу солдатів і провал у війні – CNN

Росія провалила розпочату проти України війну, на десятий день вторгнення її окупаційні війська втратили наступальні позиції, а солдати – бойовий дух. Але щоб «реабілітуватися», Кремль нібито може відправити в нашу країну ще до тисячі найманців.

Про це пише CNN. Щоправда, видання посилається на дані неназваного високопоставленого представника Міністерства оборони США.

Зазначається, нібито американська розвідка вже бачила «деякі ознаки» того, що російські найманці можуть бути причетними до вторгнення РФ в Україну «в деяких місцях». Але не було зрозуміло, «де саме і в якій кількості».

«Ми бачили деякі ознаки того, що їх найняли», – заявив раніше згаданий високопоставлений представник американського Міноборони.

Нині ж, додає CNN, він повідомив, що Росія планує найближчими днями чи тижнями відправити ще до тисячі найманців – на допомогу фізично й морально розбитим російським окупантам.

«Деякі сили РФ борються з проблемами морального духу та невдачами на полі бою. Зокрема масивний конвой на північ від Києва, який протягом останніх кількох днів здебільшого залишається у безвиході», – пояснив чиновник.

Російські окупанти втратили наступальні позиції й бойовий дух у розпочатій проти України війні

За його словами, нові найманці країни-агресора «зможуть зміцнити частини» військ РФ, які ослабли за десять днів бойових дій. Але про кого саме йдеться, не уточнив.

Чиновник лише додав: США вважають, що найманці, які вже перебувають в Україні, «погано проявили себе, зіткнувшись із жорсткішим, ніж очікувалося, опором із боку українців«. За їхніми даними, лише станом на кінець лютого під час війни вже було вбито близько 200 таких російських найманців.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *